Insieme Centrum Medyczne
ul. Wyspiańskiego 22, 41-300 Dąbrowa Górnicza PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 8:30-21:00 536-548-548

Sprzęt i Zabiegi

Oprócz standardowych metod terapii stosujemy nowoczesne i zaawansowane metody leczenia urazów ścięgien i stawów w oparciu o lokalne podawanie czynników wzrostu – osocze bogatopłytkowe, jak również kwalifikację do leczenia komórkami macierzystymi. Ponadto każda osoba uprawiająca sport zarówno amatorski, jak i profesjonalnie może liczyć na pełną diagnostykę serca, układu krążenia i układu oddechowego przy użyciu najwyższej klasy sprzęty m.in. angielskiej firmy BTL.
Dzięki stworzonemu programowi lojalnościowemu, pacjent sam optymalizuje koszty własnego leczenia. Oprócz diagnostyki i leczenia w INSIEME Centrum stawiamy przede wszystkim na profilaktykę chorób i promowanie zdrowego stylu życia, co według WHO jest najskuteczniejszą formą ochrony zdrowia.

INSIEME Centrum dysponuje dwiema nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi salami zabiegowymi, w których wykonujemy zabiegi z zakresu ginekologii, urologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, dermatochirurgii, ortopedii oraz medycyny estetycznej. Inwestujemy w nowoczesne i sprawdzone rozwiązania sprzętowe i zabiegowe. U nas znajdziesz jedynie nowy, sprawdzony sprzęt medyczny, wykorzystywany skutecznie w wielu ośrodkach na całym świecie.Na bieżąco śledzimy wszelkie doniesienia naukowe, jak i potrzeby naszych pacjentów i staramy się dostosować, jak najbardziej optymalne metody leczenia. Nowoczesny system informatyczny – sieć, serwer i w pełni skomputeryzowana kartoteka pacjentów pozawalają lekarzowi w sposób błyskawiczny na zapoznanie się z historią choroby i danymi pacjenta.

https://insieme.com.pl/wp-content/uploads/2018/05/img06-300x300.jpg

Dzięki podejmowanym przez nas inicjatywą chcemy wpłynąć na poprawę stanu zdrowia. Dlatego zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie www oraz facebook'u – mamy nadzieję, że nasze inicjatywy i porady pomogą Ci cieszyć się zdrowiem i pięknym, długim życiem!